TAISYKLĖS

APMOKĖJIMAS

 

Kaip galima atsiskaityti už prekes?

Už prekes atsiskaityti galima šiais būdais:

 

 • Naudojant internetinę bankininkystę  - pasirinkę šią apmokėjimo formą Jūs iš karto pateksite į savo banko internetinės bankininkystės puslapį, kuriame reikės patvirtinti jau paruoštą pavedimo formą.

 

 

 

Prekes į kitas užsienio šalis mielai išsiųsime pagal atskirą susitarimą. Dėl siuntimo į jas tarifų ir pirkimo sąlygų prašome susisiekti el. paštu e-bagcity@outlook.com

 

Įmonės rekvizitai:

UAB „Viktoda”

Įmonės kodas 135211054
PVM mokėtojo kodas LT352110515

 

Sodų g. 26, LT- 45264, Kaunas
Faksas +370 37 34 3375

Internetinės parduotuvės tel. +370 653 61469


Atsiskait. sąskaita (Swedbank): LT 23 7300 0101 4294 5826 UAB "Viktoda"
El.paštas: e-bagcity@outlook.com

 

 

Kaip žinoti, ar pavedimas sėkmingas?

Jei pavedimą darėte naudojant internetinės bankininkystės sistemas, jį matysime iš karto. Jei darėte paprastą pavedimą, gali tekti palaukti parą laiko (priklauso nuo to, iš kokio banko sąskaitos pervedėte pinigus) kol pamatysime, kad pavedimas padarytas.

 

„Mano duomenys“ skyrelyje galite matyti ar užsakymas apmokėtas. Jei apmokėta ne visa užsakymo suma, užsakymo statusas bus „NEAPMOKĖTAS“. Užsakymas bus „APMOKĖTAS“ apmokėjus pilną sumą.

 

Ar perkant prekę (prekes) išrašoma sąskaita faktūra?

Pageidaujant sąskaita faktūra gali būti išrašoma.(Būtina paminėti prieš užsisakant prekę žinutės skiltyje)

 

Kiek kainuoja prekių pristatymas?

Prekių pristatymas yra nuo 2.00€ - 4.00 perkant prekių už 40arba daugiau – nemokamas pristatymas.

 

Užsakymai, kurių statusas „Laukiama apmokėjimo“ paruošiami ir išsiunčiami tik gavus apmokėjimą.

Jei turite papildomų klausimų - mielai atsakysime!
e-bagcity@outlook.com

 

 

KAIP PIRKTI

 

 1. Išsirinkę prekę bei norimą kiekį spauskite „Į krepšelį“. Produktas atsidurs Jūsų pirkinių krepšelyje, kurį galite matyti viršutiniame dešiniajame kampe.
 1. Norėdami užsisakyti papildomą prekę pakartokite 1-ąjį žingsnį.
 2. Norėdami koreguoti užsakytų prekių kiekį - nueikite į “Mano krepšelis”. Įvedę norimą prekių kiekį į laukelį, spauskite „Atnaujinti“. Norėdami atsisakyti prekės, spauskite„Pašalinti“.
 3. Kai baigsite apsipirkimą, spauskite „Tęsti“. Atsidariusiame langelyje matysite bendrą užsakymo ir pristatymo kainą.
 4. Jei esate neprisijungęs - sistema paprašys prisijungti prie savo vartotojo paskyros arba užregistruoti naują vartotoją. Jeigu nesate registruotas vartotojas - užpildykite trumpą anketą, kad galėtumėte patvirtinti užsakymą. Jeigu nenorite registruotis mūsų sistemoje spauskite „Svečio užsakymas“ ir užpildykite žemiau esančius laukus.
 5. Atlikus apmokėjimą užsakymas bus pradėtas vykdyti kai užsakyme nurodyta suma bus įskaityta į parduotuvės sąskaitą.

 

 

PRISTATYMAS

 

Atsiskaičius elektroninės bankininkystės sistema arba išankstiniu pavedimu, prekės išsiunčiamos 1-2 dienų bėgyje.

 

Prekių pristatymas:

1. Registruotu paštu:
Siekiant užtikrinti, kad visos prekių siuntos pasiekų adresatus, prekės siunčiamos tik registruotu paštu ir pristatomos per 2-5 darbo dienas nuo išsiuntimo dienos. Dėl švenčių ar kitų ne nuo mūsų priklausančių priežasčių (pvz.: šventiniu laikotarpiu) šis terminas gali prasitęsti. Siuntimo kaina 2.00€ , o perkant uz 40€ ar daugiau, siuntimas nemokamas.

 

 

Pateikus prekes į paštą, visiems pirkėjams išsiunčiamas pašto suteiktas siuntinio sekimo kodas.

 

Pastabos:

Atsiimant prekes prašome su savimi turėti asmens dokumentąSiunta yra įteikiama asmeniškai ant jos nurodytam asmeniui, kai jis pateikia dokumentus.

 

2. Kurjeriu:

Pageidaujantiems siuntinį gauti kiek įmanoma greičiau rekomenduojame naudotis kurjerio paslaugomis. Pristatymas 1-2 darbo dienos.

Prekės pristatomos Kliento nurodytu adresu. Norint, kad prekės būtų pristatytos kitu adresu, būtina tai nurodyti užsakymo komentare. Į Kuršių Neriją prekių nesiunčiame. Siuntimo kaina 4.00€.

 

 

 

Prekės pristatymo metu patikrinkite prekės siuntos būklę. Jeigu pastebėjote, kad įpakavimas yra pažeistas, įsitikinkite, ar nepažeista Jūsų užsakyta prekė. Jei prekė yra pažeista, nepriimkite siuntos, ant sąskaitos faktūros ar priėmimo perdavimo akto pažymėkite, kad prekė yra pažeista bei informuokite mus elektroniniu paštu e-bagcity@outlook.com. Jums pasirašius ant sąskaitos faktūros ar priėmimo perdavimo akto be pastabų, laikoma, kad siunta perduota tvarkinga.

 

Mes neatsakome, jeigu prekės bus prarastos siuntimo metu, jei neteisingai įvedėte pristatymo adresą.

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

 

 

Jeigu norite grąžinti prekę, kurią įsigijote bagcity.lt,galite tai padaryti per 14dienų nuo gavimo.

 

Prekę galite grąžinti kai:

 • Gavote ne tai, ką užsisakėte.
 • Gavote brokuotą prekę.
 • Nusprendėte, kad nebenorite užsisakytos prekės.

 

 

Grąžinamos prekės turi būti nesugadintos, nedevėtos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nepažeista etiketė, nenuplėštas originalus įpakavimas), turi būti tos pačios komplektacijos. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigyjimo dokumentą.

 

Broku nėra laikoma dėl netinkamos priežiūros ir laikymo atsiradę mechaniniai pažeidimai, prekės išvaizdos pokyčiai ar  natūralus nusidėvėjimas.

 

Prekių grąžinimo procesai:

 

 • Prękės grąžinimas paštu:

 

 1. Praneškite mums apie ketinimą grąžinti prekes telefonu arba el. paštu, nurodytu skyrelyje „Kontaktai“. Žinutėje nurodykite grąžinimo priežastį bei pageidavimą pakeisti prekes arba atgauti pinigus .
 2. Prekes saugiai supakuokite į tą pačią arba panašią pakuotę, kurią Jūs gavote. Prekės yra Jūsų atsakomybė, kol ji pasieks mus. Mes rekomenduojame grąžinti Jūsų paketą išsiunčiant registruotu paštu. Mes nesame atsakingi už grąžinimo išlaidas, nebent tai mūsų klaida.
 3. Gavę prekes nedelsiant jus informuosime. Pinigai grąžinami arba nauja prekė išsiunčiama ne vėliau kaip per 14 darbo dienų.

 

 • Prekės grąžinimas į mūsų sandėlį esantį Sodų g. 26, Kaunas. Prieštai suderinant atvykimo laiką. (+37065361469) reikia pateikti apmokėjimo čekį ir prekę su originalia pakuote.

 

Dėmesio! Visos grąžintos prekės tikrinamos. Radus pakuotės ar prekės mechaninių pažeidimų (išskyrus gamyklinį broką), pinigai nebus grąžinami bei prekės nekeičiamos. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai.

Prekės ar jos pakuotės išvaizdos pakeitimai, kurie buvo būtini norint apžiūrėti prekę, nelaikomi esminiais prekės išvaizdos pakeitimais